آیفون 11 در تاریخ 10 سپتامبر عرضه می شود

 اپل روز سه‌شنبه 10 سپتامبر یک رویداد “فقط با نوآوری” برگزار می کند ، جایی که انتظار می رود گوشی های آیفون 11 را به جهان رونمایی کند.

ما سه آیفون جدید را دنبال می کنیم :

جانشین آیفون XR ، و جانشینان آیفون XS و iPhone XS Max که نام “Pro” را به همراه دارند. 

جدا از قسمت “Pro” ، دقیقا مشخص نیست که اپل چگونه نام سری آیفون های 2019 خود را معرفی می کند.

ین دو آیفون رده بالاتر احتمالاً دارای دوربین های سه لنز هستند ، از دوربین های لنز دوگانه در سال گذشته ، و آنها در یک دست انداز دوربین مستطیلی قرار خواهند گرفت که در هر رندر بیرون آمده از چند ماه گذشته قابل مشاهده است. 

این لنز اضافی باعث بهبود در بزرگنمایی و نمای دید می شود ، و در مورد برخی ترفندهای مخصوص عکاسی (مانند ترکیب چندین عکس با هم) صحبت شده است.

ضبط ویدیو برای گرفتن یک بروزرسانی جدی نیز مورد توجه قرار گرفته است ، با دوربین های بهبود یافته و افزایش داخلی امکاناتی مانند فیلتر کردن و برداشتن زمان واقعی.

بحث های جالبی درباره شارژ بی سیم قابل برگشت وجود دارد ، مانند آنچه که امسال در تلفن های Galaxy مشاهده کرده ایم . 

ظاهراً همین ویژگی در مورد آیفون های 2019 به بازار عرضه می شود ، بنابراین شما می توانید با قرار دادن آنها در پشت هر یک از آیفون های جدید ، AirPods (و شاید سایر وسایل) خود را شارژ کنید.

چیزی که ما مطمئناً می دانیم این است که گوشی های جدید در حال اجرا هستند که iOS 13 و تمام ویژگی های جدیدی را که همراه خود به ارمغان می آورد: تنظیم حالت تاریک ، کنترل حریم خصوصی و امنیت بهبود یافته و مدیریت بصری بیشتری برای عکس های شما دارند.

https://newatlas.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی