• اکسیژن ساز خانگی آسانو ASANO

  دستگاه اکسیژن ساز یا همان تغلیظ کننده (غلیظ کننده) اکسیژن یکی از مهمترین و ضروری ترین وسایل پزشکی خانگی می باشد که اکسیژن مورد نیاز بیماران را( بیمارانی که سطح اکسیژن یا SPO2 خون شان پایین است مانند انواع بیماری های قلبی، ریوی و یا دیگر بیماری های تنفسی) با تغلیظ کردن هوای محیط به اکسیژن خالص به طور مستمر تامین می کند. استفاده از دستگاه اکسیژن ساز خانگی بسیار ساده بوده و نیاز به تخصص ویژه ندارد. بیماران می توانند از درمان به کمک اکسیژن مکمل برای مراقبت های تنفسی در خانه، بیمارستان و یا در یکی از مراکز پزشکی بهره مند شوند.
  اغلب پزشکان مقدار اکسیژن مورد نیاز بیماران را با واحد لیتر در دقیقه (L/m (Liter Per Minute  در نسخه بیماران تجویز می کنند که توسط این دستگاه قابل تنظیم است.
  اکسیژن ساز ثابت یا به اصطلاح اکسیژن ساز خانگی در ظرفیت های ۳ و ۵ و ۸ و ۱۰ لیتر در دقیقه تولید و عرضه می گردند (منظور از ۳ یا ۵ لیتر در دقیقه، ماکزیمم حجم و فلوی تولیدی دستگاه اکسیژن ساز می باشد.) که اکسیژن مورد نیاز بیماران را به صورت سیستم پیوسته یا Continuous تولید می کنند. اکسیژن ساز آسانو دارای بالاترین ظرفیت تولید اکسیژن، یعنی 10 لیتر بر دقیقه می باشد.
  غلظت اکسیژن تولید شده توسط این دستگاه بین 3 تا 93 درصد است  و قابلیت شستشو و تعویض فیلتر را دارد. با برق ۲۲۰ ولت شهری، برق دستگاه تامین می شود.
  وزن کم دستگاه ( 29 کیلوگرم) و مجهز به چهار چرخ بودن آن، امکان جابجایی را از اتاقی به اتاق دیگر به راحتی امکان پذیر می کند. همچنین بیماران می توانند با استفاده از سوند اکسیژن های بلند به راحتی در منزل تحرک داشته باشند.  میزان صدای کمتر از 55 دسیبل یکی دیگر از ویژگی های این محصول است که خوابی آرام را به ارمغان می آورد.

  پذیرش سفارش انواع دستگاه های اکسیژن ساز خانگی و تحویل در کوتاهترین زمان ممکن.
  برای سفارش دستگاه های اکسیژن ساز با کیفیت عالی و عملکرد فوق العاده به صورت انبوه، کافی ست که بصورت آنلاین اطلاعاتی را در مورد دستگاه مورد نظر ثبت کنید، سپس آن را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.
  توجه داشته باشید که از این راه می توان دستگاه ها را به صورت تضمینی خریداری کرده و با انجام مراحل ثبت سفارش این محصول به صورت مستقیم از شرکت تولید کننده اصلی با قیمت مناسب خریداری خواهد شد.

منو اصلی