بهترین محصولات برای واردات از چین کدامند؟

 

سودآورترین محصول برای واردات از چین کدام است؟ اینها سؤالاتی هستند که در ذهن اغلب علاقمندان به تجارت با چین وجود دارد. تنها هم مختص افراد تازه کار نیست. همه علاقمندان به تجارت با چین چنین سؤالاتی را دارند!

ما در این مقاله سعی خواهیم کرد چند تا از زمینه های مناسب برای واردات از چین را به شما علاقمندان معرفی نمائیم.

ما در این مقاله سعی خواهیم کرد چند ا از زمینه های مناسب برای واردات از چین را به شما علاقمندان معرفی نمائیم.

 قبل از اینکه ما شروع به پاسخ دادن سؤالات کنیم، بیائید تا کمی در مورد چند تا نکته بحث کنیم.

یکی از پردرآمدترین تجارت ها در دنیا، واردات محصولات از سایر نقاط دنیا به کشور مقصد می باشد. که برای این کار هم باید بتوانی محصول مناسبی را انتخاب کنی تا از سوددهی کافی برخوردار باشد.

امروزه واردات و صادرات کالا در سرتاسر دنیا و علی الخصوص در چین از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و یکی از مبادی عمده دنیا برای انتخاب به عنوان واردات از آن کشور، کشور چین هست.

صاحبان مشاغل اغلب در مورد محصولات مناسب برای واردات کنجکاو هستند که البته منطقی هم هست. زیرا شناخت بهترین محصولات برای واردات از چین، ضریب سوددهی تجارت شما را افزایش می دهد. تا هم حجم تجارت بالایی داشته باشید و هم تجارت شما ضرردهی نداشته باشد.

ما پس از انجام یک سری مطالعات در بازار چین، سعی کردیم لیستی از محصولات پرسود را برای شما گردآووری کنیم. این محصولات را می توانید بررسی کرده و از این لیست بهره مند گردید. ولی این به آن معنا نیست که کدامیک قطعا و یقینا سودآور خواهد بود. شما باید بسته به شرایط خودتان انتخاب نمائید.

ما در اینجا چند دسته از محصولات را برای شما معرفی خواهیم کرد. همچنین یک سری از محصولات ارزان قیمت را در ذیل هر گروه معرفی می کنیم تا در موردشان تحقیق و مطالعه و برنامه داشته باشید.

پس از مطالعه این مقاله، به احتمال زیاد شما پی خواهید برد که چه کالاهایی را برای تجارت خود انتخاب کنید. ما همچنین در مورد این محصولات عملیات سورسینگ آنها در چین را نیز انجام می دهیم.

 

 • بهترین محصولات جهت واردات از چین:

 • محصولات مرتبط با خانه و ساختمان

بازار ساختمان و املاک همواره یکی از قوی ترین زمینه ها برای بیزنس بوده و هست و خواهد بود. و برای تکمیل همین پروژه های ساختمانی هم همواره کالاهایی وجود دارند که شما عزیزان می توانید به عنوان زمینه تجارت خود انتخاب کنید.

از لوازم موردنیاز برای بنای ساختمان گرفته تا تاسیسات ساختمان و لوازم الکتریکی و دکوراسیون و مبلمان و غیره، می توان کالاهایی را برای تجارت با چین انتخاب کرد. کالاهای مربوط به دکوراسیون همواره جزء کالاهایی هستند که از تنوّع بالایی در بازار چین برخوردار هستند.

از لوازم موردنیاز برای بنای ساختمان گرفته تا تاسیسات ساختمان و لوازم الکتریکی و دکوراسیون و مبلمان و غیره، می توان کالاهایی را برای تجارت با چین انتخاب کرد. کالاهای مربوط به دکوراسیون همواره جزء کالاهایی هستند که از تنوّع بالایی در بازار چین برخوردار هستند.

 

اگر کالاهای دکوراتیو وارد کردید حتما از محصولات با ایده زندگی سبز یا زندگی سالم غافل نشوید. همچنین زمینه اسمارت هوم یا خانه هوشمند هم جزء محصولات جدید در این زمنیه هستند.

 

 • برخی از محصولات پرفروش مورد استفاده در داخل ساختمان:

لوازم الکتریکی داخل ساختمان، کلید و پریز و … اسمارت هوم، دستگیره و قفل هوشمند ساختمان، ربات های کوچک مورد استفاده تمیزکاری، ربات شستشوی سطوح و لوازم دکوری داخل ساختمان.

بهترین محصولات برای واردات از چین کدامند؟

 • اسباب بازی بچّه ها:

یکی از مواردی که در انتخاب افراد برای تجارت با چین و خرید از چین به صورت عمده یا خرده جزء بهترین انتخابهاست، اسباب بازی است. اسباب بازی تنوّع بسیار بالایی در بازار چین دارد. کارخانجات چین هر کدام پهنای گستره ای از محصولات را تولید و روانه بازار کرده اند.

مصرف کننده end user آنها هم که کودکان هستند. کودکان مشتریانی هستند که هر چیزی دلشان خواست والدین مجبور به خرید هستند. پس بهترین کالاها را بیاورید و بیشترین فروش را داشته باشید.

یکی از مواردی که افراد نمی توانند اسباب بازی را به عنوان زمینه ای برای تجارت با چین انتخاب کنند این سات که واقعا نمی دانند چه نوع اسباب بازی را وارد کرده و بفروشند.

اگر شما علاقمند به واردات اسباب بازی باشید سایت www.lookforchina.com یکی از پلتفورمهایی هست که تامین کنندگان چینی محصولات خود را بر بستر این وبسایت به زبان انگلیسی عرضه می کنند و ما محصولات آنها را به زبان فارسی ترجمه می کنیم تا افراد بهتری بتوانند از این اطّلاعات بهره مند شوند.

همچنین تیم کالایابی در چین بازرگانی اوجال، آمادگی لازم را جهت انجام سورسینگ در چین و عقد قرارداد خرید با شرکتهای چینی و همنین انجام صفر تا صد واردات از چین برای شما اعلام می دارد.

ما در مل کارخانجات حضور یافته و کمّ و کیف کار را بررسی می کنیم. ارزشیابی کالا و تامین کننده قبل از خرید رکن مهمی برای واردات از چین هست.

یکی از مواردی که در انتخاب افراد برای تجارت با چین و خرید از چین به صورت عمده یا خرده جزء بهترین انتخابهاست، اسباب بازی است. اسباب بازی تنوّع بسیار بالایی در بازار چین دارد. کارخانجات چین هر کدام پهنای گستره ای از محصولات را تولید و روانه بازار کرده اند.

 

 • واردات محصولات مرتبط با حیوانات خانگی

همان طور که در کلّ دنیا افراد زیادی حیوانات خانگی دارند، در ایران نیز افراد بی شماری هستند که حیوانات خانگی دارند. و برای نگهداری و مراقبت و تغذیه و سایر موارد آنها کالاهایی هستند که از چین وارد کشور می شوند. شما نیز می توانید در این زمینه مطالعاتی داشته باشید.بهترین محصولات برای واردات از چین کدامند؟

قوانین و محدودیتهای مختلفی نیز برای واردات محصولات مرتبط با حیوانات خانگی وجود دارد که قبل از اقدام به خرید باید به این موارد هم توجّه کافی داشته باشید.

همان طور که در کلّ دنیا افراد زیادی حیوانات خانگی دارند، در ایران نیز افراد بی شماری هستند که حیوانات خانگی دارند. و برای نگهداری و مراقبت و تغذیه و سایر موارد آنها کالاهایی هستند که از چین وارد کشور می شوند. شما نیز می توانید در این زمینه مطالعاتی داشته باشید.

 

 • واردات لباس و لوازم جانبی تولید لباس

صنعت فشن و مودا یکی از صنایعی هست که امروز گسترش و پیشرفت زیادی در کلّ جهان دارد. یکی از زمینه های که همواره می تواند پول سازی خوبی داشته باشد نیز همین صنعت پوشاک است. هر روز شاهد گسترش برندهای جدیدی هستیم که از آنها می توان در بیزنس خود بهره مند شد.

الان و در این تاریخ واردات مستقیم پوشاک به کشور از طریق گمرک ایران ممنوع است. ولی اگر روزی شاهد رفع این ممنوعیت بودید طبیعتا می تواند زمنیه خوبی برای تجارت با چین باشد.

اگر در سایر کشورها نیز زندگی می کنید و قصد تجارت با چین از آن کشور را دارید، دفتر شرکت بازرگانی بین المللی اوجال در چین آماده ارائه خدمات سورسینگ در چین به شما عزیزان است.

ما می توانیم کالاهای موردنیاز شما را در چین سورسینگ کرده و به آدرس شما در آن کشورها به صورت Door to Door ارسال کنیم.

واردات لباس از چین/ صنعت فشن و مودا یکی از صنایعی هست که امروز گسترش و پیشرفت زیادی در کلّ جهان دارد. یکی از زمینه های که همواره می تواند پول سازی خوبی داشته باشد نیز همین صنعت پوشاک است. هر روز شاهد گسترش برندهای جدیدی هستیم که از آنها می توان در بیزنس خود بهره مند شد.

 

 • واردات ابزارهای الکترونیکی

تقاضا برای محصولات و گجت های الکترونیکی روز به روز بیشتر می شود و محصولات جدیدتر و جالب تری هر روز روانه بازار می شوند.

در چین شما شاهد دنیایی از کالاهای جدید و منحصر به فرد هستید و دستتان برای راه اندازی بیزنس جدید برای وارردات خیلی باز است.

گجت های جدید همواره نیازهای جدیدی از مردم را رفع می کنند که مطمئنا اگر محصول مناسبی انتخاب و تبلیغات مفیدی را انجام دهید می توانید تجارت پرسودی را تجربه کنید.

واردات از چین/ تقاضا برای محصولات و گجت های الکترونیکی روز به روز بیشتر می شود و محصولات جدیدتر و جالب تری هر روز روانه بازار می شوند. در چین شما شاهد دنیایی از کالاهای جدید و منحصر به فرد هستید و دستتان برای راه اندازی بیزنس جدید خیلی باز است.

 

 • واردات تلفن همراه و لوازم جانبی

این دسته را می توان در دسته ابزارهای الکترونیکی نیز در نظر گرفت. ولی با توجّه به اینکه دسته خیلی مهمّی برای واردات محسوب می شود خواستیم در اینجا نیز ذکر کنیم.بهترین محصولات برای واردات از چین کدامند؟

با توجبه اینکه روز به روز شاهد آپدیت تکنولوژی تلفن های همراه هستیم، طبیعتا کالاهای مرتبط به آن نیز هر روز گسترده تر می شود. پس می توان با پایش این کالاها و علم کافی به آن، تجارت پرسودی را در زمنیه واردات آنها راه اندازی کرد.

با توجّه به اینکه اکثر کارخانه های سازنده تلفن همراه در چین حضور دارند، پس این کشور بهترین منبع برای واردات تلفن همراه و لوازم جانبی تلفن همراه محسوب می شود. اگر دنبال تجارت با چین هستید و در این زمنیه علم و آگاهی دارید، حتما یک گوشه چشمی هم به موبایل و لوازم جانبی موبایل داشته باشید.

با توجّه به اینکه اکثر کارخانه های سازنده تلفن همراه در چین حضور دارند، پس این کشور بهترین منبع برای واردات تلفن همراه و لوازم جانبی تلفن همراه محسوب می شود. اگر دنبال تجارت با چین هستید و در این زمنیه علم و آگاهی دارید، حتما یک گوشه چشمی هم به موبایل و لوازم جانبی موبایل داشته باشید.

 

 • کامپیوتر و لوزام جانبی کامپیوتر و لوزام دفتری

کامپیوتر و لوزام جانبی کامپیوتر و لوزام اداری و دفتری دسته دیگری از محصولات است که امروزه خیلی سودآور بوده و گزینه مناسبی برای سورسینگ در چین هست.

 

امروزه تقیربا همه کارها وابسته به کامپیوتر و موبایل و اینترنت است. پس برای اینکه تجارت مؤفقی داشته باشیم باید در این زمینه فعّالیت های مناسبی داشته باشیم.

اگرچه گسترش اینترنت سبب شده تا شغلهایی که از اطاق خواب اداره می شوند خیلی افزایش یابند، همچنین لوزام ادرای و دفتری نیز از رونق نیافتاده اند و از کالاهایی هستند که گزینه مناسبی برای واردات و تجارت با چین هستند.

برخی از محصولات مانند ماوس، کیبورد، پرینتر، اسکنر، فکس، پرینتر سه بعدی، ویدئو پروژکتور، پوزها، کارت گرافیکها، هارد دیسکها، فلش مموری ها و مودم و … مواردی هستند که می توان روی آنها مطالعه و فعالیت بازرگانی کرد.

کامپیوتر و لوزام جانبی کامپیوتر و لوزام اداری و دفتری دسته دیگری از محصولات است که امروزه خیلی سودآور بوده و گزینه مناسبی برای سورسینگ در چین هست. امروزه تقیربا همه کارها وابسته به کامپیوتر و موبایل و اینترنت است. پس برای اینکه تجارت مؤفقی داشته باشیم باید در این زمینه فعّالیت های مناسبی داشته باشیم. اگرچه گسترش اینترنت سبب شده تا شغلهایی که از اطاق خواب اداره می شوند خیلی افزایش یابند، همچنین لوزام ادرای و دفتری نیز از رونق نیافتاده اند و از کالاهایی هستند که گزینه مناسبی برای واردات و تجارت با چین هستند. برخی از محصولات مانند ماوس، کیبورد، پرینتر، اسکنر، فکس و مودم و ... مواردی هستند ه می توان روی آنها مطالعه و فعالیت بازرگانی کرد.

 

 • واردات لوازم الکترونیکی اتومبیل ها

 

دسته دیگری از محصولات که یکی از بهترین محصولات برای واردات از چین هست، لوزام الکترونیک اتومبیل می باشد. تقاضای روزافزون خودروهای نسل جدید و وابستگی بیش از پیش خودرو ها به سیستم های الکترونیکی باعث شده تا نیاز بالایی به این لوازم در سطح بازار وجود داشته باشد.

دسته دیگری از محصولات که یکی از بهترین محصولات برای واردات از چین هست، لوزام الکترونیک اتومبیل می باشد. تقاضای روزافزون خودروهای نسل جدید و وابستگی بیش از پیش خودرو ها به سیستم های الکترونیکی باعث شده تا نیاز بالایی به این لوازم در سطح بازار وجود داشته باشد.

نیازی به گفتن نیست که وسایل الکترونیک خودور یکی از اساسی ترین نیازهای روز و آینده بازار هست و خواهد بود. پس سعی کنید محصولات جدید با ویژگیهای منحصر به فرد را در بین قطعات الکترونیک خودرو انتخاب و تجارت آن را انجام دهید.

گروه بازرگانی اوجال نیز در صفر تا صد سورسینگ قطعات الکترونیک از طریق دفتر خود در چین همراه و همیار شما خواهد بود.

 

دسته دیگری از محصولات که یکی از بهترین محصولات برای واردات از چین هست، لوزام الکترونیک اتومبیل می باشد. تقاضای روزافزون خودروهای نسل جدید و وابستگی بیش از پیش خودرو ها به سیستم های الکترونیکی باعث شده تا نیاز بالایی به این لوازم در سطح بازار وجود داشته باشد.

 

 • واردات لامپها ی LED، سایر لوازم روشنایی و اجزاء و قطعات آن

لامپ ها و لوازم جانبی آنها و اجزاء و قطعاتشان طی چند سال اخیر رونق بالایی داشته  اند. چون این لامپ ها مصرف کمتری دارند و نور بیشتری تولید می کنند، همچنین گرمای کمتری نیز تولید می کنند، پس طرفداران بیشتری نیز دارند.

از این لامپها استفاده گسترده ای در چراغهای خانه ها و ادارات و اتومبیل ها و غیره استفاده گسترده ای می شود. صنعت چراغهای LED در چین بسیار گسترده و متنوّع است.

لامپها ی LED، سایر لوازم روشنایی و اجزاء و قطعات آن لامپ ها و لوازم جانبی آنها و اجزاء و قطعاتشان طی چند سال اخیر رونق بالایی داشته  اند. چون این لامپ ها مصرف کمتری دارند و نور بیشتری تولید می کنند، همچنین گرمای کمتری نیز تولید می کنند، پس طرفداران بیشتری نیز دارند. از این لامپها استفاده گسترده ای در چراغهای خانه ها و ادارات و اتومبیل ها و غیره استفاده گسترده ای می شود. صنعت چراغهای LED در چین بسیار گسترده و متنوّع است. 

 

 • واردات لوازم آشپزخانه

یکی از مواردی که همیشه در خانه خواهید یافت، لوازم آشپرخانه است. خیلی از کالاهای موردنیاز در آشپزخانه در کشور هم تولید می شود. ولی این دلیل نمی شود تا از کالاهای جدید تولید شده در سایر کشورها نیز بهره مند نشویم.بهترین محصولات برای واردات از چین کدامند؟

چین هم یکی از کشورهایی هست که کالاهای مناسبی برای استفاده در آشپزخانه دارد. می توان سورسینگ کالاها را انجام داده و کالاهایی که می تواند فروش خوبی داشته باشد را وارد کرد.

 

واردات لوازم آشپزخانه از چین

 • واردات محصولات گردش و مسافرت

صنعت مسافرت و جهانگردی امروزه یکی از سریع ترین رشدها در جهان را داراست. واردات لوازم گردش و سفر و تفریح یکی از زمینه هایی است که می تواند بیشترین سوددهی را برای شما داشته  باشد.

لوازم جدید کمپینگ، کالاهای همراه در کوه نوردی و طبیعت گردی، بطری های مخصوص جمع شونده ، چراغ قوّه و خیلی موارد دیگر، کالاهایی هستند که با انتخاب آنها می توانید سود خوبی را کسب کنید.

 

کالاها و کدسته های کالایی که در این مقاله به عنوان کالاهای پیشنهادی برای واردات از چین معرفی شد، همگی زمینه های مناسبی برای واردات هستند.

ولی برای واردات هر کدام از آنها و انجا تجارت بین المللی این کالاها باید اطلاعات و علم کافی را کسب کرده و سپس واردش شوید.

واردات بخش اوّل این تجارت بوده و توان فروش و تبدیل به پول آن نیز بخش دوّم و مکمّل است. کالایی را کار کنید که قابلیت فروش آن را دارید.

تیم حرفه ای شرکت بازرگانی بین المللی اوجال آماده ارائه همه همکاری های لازم و مشاوره رایگان به شما عزیزان جهت بهترین عملکرد شما در واردات از چین است. بهترین محصولات برای واردات از چین کدامند؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی