رییس جمهوری چین: باید به فناوری‌های کلیدی دست یابیم

رییس جمهوری چین: باید به فناوری‌های کلیدی دست یابیم «شی جین پینگ» رییس جمهوری چین که کشورش بر سر فناوری و تکنولوژی های نوین، درگیر جنگ تجاری با آمریکا شده است اظهار کرد باید به فناوری‌های کلیدی دست یابیم و این تکنولوژی‌ها را در دست بگیریم. شی روز جمعه در جریان بازدید از کارخانه تجهیزات هوشمند سانوارد (sunward) شهر "چانگ شا" در استان "هونان" تاکید کرد علاوه بر فناوری‌های کلیدی، همچنین باید صنایع ساخت و تولید را نیز در دست داشته باشیم تا در این زمینه خودکفا شویم.

رییس جمهوری چین: باید به فناوری‌های کلیدی دست یابیم

«شی جین پینگ» رییس جمهوری چین که کشورش بر سر فناوری و تکنولوژی های نوین، درگیر جنگ تجاری با آمریکا شده است اظهار کرد باید به فناوری‌های کلیدی دست یابیم و این تکنولوژی‌ها را در دست بگیریم.

شی روز جمعه در جریان بازدید از کارخانه تجهیزات هوشمند سانوارد (sunward) شهر “چانگ شا” در استان “هونان” تاکید کرد علاوه بر فناوری‌های کلیدی، همچنین باید صنایع ساخت و تولید را نیز در دست داشته باشیم تا در این زمینه خودکفا شویم.

شرکت سهامی تجهیزات هوشمند سانوارد (sunward) با بیش از ۲۱ سال قدمت بیش از ۲۰۰ نوع تجهیزات پیشرفته با حقوق مالکیت معنوی مستقل طراحی و تولید می‌کند.

این شرکت تا کنون تولیدات خود را به بیش از ۱۰۰ کشور و منطقه در سراسر جهان صادر کرده است. سانوارد هم اکنون وارد فهرست ۵۰ شرکت برتر ماشین آلات ساخت و ساز جهانی و ۲۰ شرکت برتر در زمینه تولید بیل مکانیکی جهان شده است.

 

منبع: china4news

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی