نکات تخصصی در مورد واردات کالا از چین

نکات تخصصی در مورد واردات کالا از چین

قبل از واردات کالا از چین بسیار حیاتی است که بنشینید و یک سری مطالعات و آمادگی های لازم برای این کار را کسب کنید. ما در اینجا یک سری از نکات کلیدی مورد نیاز برای انتخاب کالا قبل از اقدام به واردات کالا را آورده ایم. لطفا مطالب را با دقّت مطالعه بفرمایید.نکات تخصصی در مورد واردات کالا از چین

  • تحقیق کنید

برای شروع هر گونه تجارتی لازم و واجبه که شرایط لازم برای انجام آن تجارت را مطالعه و تحقیق کنید. اگر تصمیم به واردات کالا گرفته اید، باید آمادگی های لازم برای واردات کالا را کسب کرده و سپس اقدام به انتخاب کالای وادراتی نمایید.

 

  • جهت واردات کالا، ابتدا باید یک کالای مناسب انتخاب کنید.

مورد بعدی که جهت واردات کالا باید در نظر داشته باشید، نوع کالای وارداتی هست که باید روی آن خیلی دقّت کنید. انتخاب کالای وارداتی مناسب می تواند رونق کسب و کار شما را تضمین کند.

 

باید مطالعه کنید که:

  1. اطمینان حاصل کنید که محصولی با تقاضای خرید بالا را انتخاب می کنید. تا مشکل مشتری نداشته باشید و توازن عرضه و تقاضا برقرار باشد.
  2. آیا این کالا تولید داخل دارد یا نه؟!
  3. اگر تولید داخل ندارد، آیا جنس چینی این محصول بازار خوبی در ایران دارد یا نه؟!
  4. قیمت فروش عمده و خرده این محصول در بازار ایران چقدر است؟! چر که واردات کالا هایی که تولید مشابه داخلی دارند اشتباه است.
  5. آیا قوانین گمرکی کشور اجازه واردات کالا را می دهد یا نه!

 

پیدا کردن فروشنده خوب در چین سورسینگ در چین یا منبع یابی در چین یا پیدا کردن فروشنده در چین اصطلاحاتی هستند که معانی یکسانی دارند. برای انجام تجارت با چین شما باید این امور را به نحو احسن انجام دهید تا تجارت مؤفقی را تجربه کنید.

پیدا کردن فروشنده خوب در چین جهت واردات کالا

 

سورسینگ در چین یا منبع یابی در چین یا پیدا کردن فروشنده در چین اصطلاحاتی هستند که معانی یکسانی دارند. برای انجام تجارت با چین و واردا ت کالا از چین، شما باید این امور را به نحو احسن انجام دهید تا تجارت مؤفقی را تجربه کنید.

از نظر نگارنده حیاتی ترین بخش واردات کالا از چین، پیدا کردن فروشند خوب در چین هست. خیلی از واردکنندگان به این بخش کار اهمیّت زیادی نمی دهند و در نتیجه اعتبار خود را در بازار از دست می دهند.

تصوّر کنید تامین کننده شما تامین کننده مناسبی نیست و محصول وارداتی شما را به موقع عرضه نمی کند. یا اینکه کیفیت موردنظر شما را تولید نمی کند. در نتیجه چه بلایی بر سر شما خواهد آمد؟!

 

برای انتخاب فروشنده خوب در چین، بهترین راه استفاده از یک شرکت بازرگانی سورسینگ در چین هست تا شما را برای راه اندازی تجارت با چین همراهی کند.

باید کالای مناسب را از فروشنده خوب در چین سفارش دهید تا هم کیفیت کالای وارداتی مناسب باشد و هم به موقع و برنامه ریزی شده تجارت کنید و کالای وارداتی خود را به موقع تحویل مشتری دهید.

 

نظر شما چیه؟

  • اگر کالای مناسب برای واردات کالا از چین را به درستی انتخاب کنید.
  • به دنبال آن، فروشنده خوب در چین را هم انتخاب کرده باشید.
  • طبیعتا تجارت مناسبی نیز در انتظار شما خواهد بود.

ولی اینها اقدامات اوّلیه برای شروع واردات کالا از چین بودند. اقدامات تکملی و مراحل بعدی کار برای واردات کالا از چین هم در همین وبسایت طیّ مقالات مختلف نوشته شده است.

شما می تواند از طریق لینکهای زیر در مورد واردات کالا از چین بیشتر بدانید:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی