وبسایتهای مختلفی برای سورسینگ در چین وجود دارد. علی بابا معتبرترین وبسایت سورسینگ چین هست.20 سایت برتر برای سورسینگ در چین

برای بسیاری از افراد که به دنبال تجارت با چین هستند، منبع یابی با علی بابا یکی از اولین انتخابهاست.

توصیه ما استفاده استفاده از منابع مختلف هست. می توانید نتایج حاصله از منابع مختلف را از لحاظ مختلف مقایسه کنید. وبسایهتای منبع مختلفی برای این کار وجود دارد.

ممکن است همان تولیدکننده را در وبسایتهای مختلف هم پیدا کنید. ولی این شانس را هم دارید که اطلاعات زیادی را از کارخانه های زیادی جمع آوری کنید.

ما می خواهیم خوانندگان وبسایت ما بهترین منابع چین را پیدا کنند. و بهترین نتایج را از تجارت با چین کسب کنند. بنابراین تصمیم بر این گرفتیم که 20 سایت برتر کالایابی در چین را به شما معرفی کنیم.

20 سایت برتر سورسینگ در چین کدامند؟

 

به عنوان بزرگترین پرتال B to B جهان جهت تامین منابع تولید یا منبع یابی در چین استفاده می شود. معمولا اوبلین وبسایتی هست که معمولا برای جستجوی کالا به ذهن مردم می رسد. تعداد تامین کنندگان و کسانی که دنبال محصول هستند بسیار جامع هست. با این حال این وبسایت به عنوان کانون جعل و کپی هم شناخته می شود. به طوریکه از مدیر علی بابا، جک ما به عنوان سرطان نیز یاد می شود. حال آنکه کلاهبرداران زیادی هم در علی بابا وجود دارند. برای خرید کالا از تامین کنندگان علی بابا حتما باید مراجعه حضوری هم وجود داشته باشد. گروه علی بابا از آغاز فعالیت خود به عنوان وبسایت منبع در حال حاضر به بزرگترین شرکت فن آوری چی تبدیل شده است.

 • علی بابا

دامنه وبسایت:

www.alibaba.com

دفتر مرکزی: هانگزو، چین.

شعار: تجارت جهانی از اینجا شروع می شود.

به عنوان بزرگترین پرتال B to B جهان جهت تامین منابع تولید یا منبع یابی در چین استفاده می شود. معمولا اوبلین وبسایتی هست که معمولا برای جستجوی کالا به ذهن مردم می رسد. تعداد تامین کنندگان و کسانی که دنبال محصول هستند بسیار جامع هست.

با این حال این وبسایت به عنوان کانون جعل و کپی هم شناخته می شود. به طوریکه از مدیر علی بابا، جک ما به عنوان سرطان نیز یاد می شود. حال آنکه کلاهبرداران زیادی هم در علی بابا وجود دارند. برای خرید کالا از تامین کنندگان علی بابا حتما باید مراجعه حضوری هم وجود داشته باشد.

گروه علی بابا از آغاز فعالیت خود به عنوان وبسایت منبع در حال حاضر به بزرگترین شرکت فن آوری چین تبدیل شده است. و الان نقش مهمی در فروش انواع محصولات چین علی الخصوص فن آوری ایفا میکند.

 

 • DHgate

سایت DHgate.com

 

آدرس وبسایت:

www.dhgate.com

دفتر مرکزی: پکن، چین.

شعار: در سطح جهانی بخرید، در سطح جهانی بفروشید.

یک بازار عمده فروشی آنلاین هست. در این بازار حداقل سفارشهای کمتری نسبت به سایر پورتال ها وجود دارد.

یکی از ویژگیهای اصلی این پلتفورم قابلیت کنترل پرداخت آنها هست. در این پورتال پس از دریافت تایید مشتری نسبت به دریافت کالا، پول تامین کننده پرداخت می گردد.

 

 • گلوبال سورس

گلوبال سورس به بیش از 1.4 میلیون نفر خریدار از بیش از 240 کسور جهان کمک کرده تا بتوانند با چین ارتباط تجاری برقرار کنند.  نمایشگاههای منظّم تجاری آنها در هنگ کنگ خیلی پرطرفدار است. و مشتریان مختلفی را جهت سورسینگ از چین کمک می کند. این وبسایت فرصت پیدا کردن تامین کنندگان چینی را فراهم آورده است. ولی باز باید بعد از یافتن تامین کننده ارزیابی های لازم را نیز به درستی انجام دهید.

آدرس وبسایت:

www.globalsources.com

دفتر مرکزی: هنگ کنگ

شعار: صادر کنندگان قابل اعتماد را پیدا و ملاقات کنید.

گلوبال سورس به بیش از 1.4 میلیون نفر خریدار از بیش از 240 کسور جهان کمک کرده تا بتوانند با چین ارتباط تجاری برقرار کنند.

نمایشگاههای منظّم تجاری آنها در هنگ کنگ خیلی پرطرفدار است. و مشتریان مختلفی را جهت سورسینگ از چین کمک می کند. این وبسایت فرصت پیدا کردن تامین کنندگان چینی را فراهم آورده است. ولی باز باید بعد از یافتن تامین کننده ارزیابی های لازم را نیز به درستی انجام دهید.20 سایت برتر برای سورسینگ در چین

 

 • made in china

این وبسایت یک بستر شخص ثالث برای ارتباط خریداران با فروشندگان هست. و دارای یک طرح تمیز هست که به راحتی می توانید جلو بروید. مشابه علی بابا، تامی کنندگان چینی می توانند اکانت خود را داشته باشند. می توانند آدرس، مشخّصات، معرفی شرکت و محصولات خود را در وبسایت داشته باشند.

آدرس وبسایت:

www.made-in-china.com

دفتر مرکزی: نانجینگ، چین

شعار: اتّصال خریداران با تامین کنندگان چینی.

این وبسایت یک بستر شخص ثالث برای ارتباط خریداران با فروشندگان هست. و دارای یک طرح تمیز هست که به راحتی می توانید جلو بروید.

مشابه علی بابا، تامی کنندگان چینی می توانند اکانت خود را داشته باشند. می توانند آدرس، مشخّصات، معرفی شرکت و محصولات خود را در وبسایت داشته باشند.

 

 • تامین کنندگان چین

بی تو بی پرتالآدرس وبسایت

www.en.china.cn

دفتر مرکزی: پکن، چین

شعار: اتّصال خریداران جهانی و تامین کنندگان چین.

پورتال “تامین کنندگان چین” ادّعا می کنند که تنها پورتال B to B چینی مورد تایید دولت چین هستند. تحقیقات نشان می دهد که این پورتال متعلق به مرکز اخبار اینترنتی چین هست که تحت نظر دفتر اطلاعات شورای امور خارجه است.

با وجود رابط کاربری کمی دست و پا گیر یک وبسایت مفید با بسیاری از تامین کنندگان و محصولات چینی هست. آدرس وبسایتش هم خیلی آسان هست.

 

 • OFweek

متخصّص در فن آوری های الکترونیکی و الکترونیک هست.یک وبسایت با طرّاحی زیبا که دفترشا در شنزن چین واقع شده است. بسیاری از تامین کنندگان چینی در این وبسایت حضور دارند. اگر به دنبال محصولات چینی در زمینه فن آوری هستید حتما به این وبسایت سر بزنید.

آدرس وبسایت:

en.ofweek.com

دفتر مرکزی: شنزن، چین.

شعار: بازار B to B صنعت.

 

متخصّص در فن آوری های الکترونیکی و الکترونیک هست.یک وبسایت با طرّاحی زیبا که دفترشا در شنزن چین واقع شده است. بسیاری از تامین کنندگان چینی در این وبسایت حضور دارند.

اگر به دنبال محصولات چینی در زمینه فن آوری هستید حتما به این وبسایت سر بزنید.

 

 • علی اکسپرس

aliexpress لوگو

 

آدرس وبسایت:

www.aliexpress.com

دفتر مرکزی: هانگژو، چین.

شعار: خرید عاقلانه تر، زندگی بهتر.

علی اکسپرس توط گروه علی بابا در سال 2010 به عنوان بستری برای فروش شرکتهای چینی به مصرف کنندگان خارجی راه اندازی شد. اگر چه علی اکسرس سایتی برای سورسینگ جهت مقاصد تجاری نیست. ولی به دلیل حداقل سفارش کمی که دارد مورد استقبال نیز واقع می شود.

علی اکسپرس به اندازه علی بابا امن نیست. گاها ممکن است کلاهبردارانی نیز صورت بگیرد.

 

 • HKTDC

HKTDC لوگو

 

آدرس وبسایت:

.http://www.hktdc.com/en-buyer/

دفتر مرکزی: هنگ کنگ.

شعار: تجارت شما-ماموریت ما.

این وبسایت توسط شورای توسعه تجارت هنگ کنگ اداره می شود. نقش مهمی بری برقراری ارتباط تامین کنندگان هنگ کنگ با خریداران خارجی دارد.

این روزها در هنگ کنگ تعداد زیادی کارخانه وجود ندارد. امّا بسیاری از شرکتهای هنگ کنگ کارخانه هایی را در سرزمین صلی دارند. و این وبسایت دروازه خوبی برای تهیه محصولات انهاست.

 

 • DIYTrade

لوگو DIYtrade

آدرس وبسایت:

www.diytrade.com

دفتر مرکزی: هنگ کنگ

شعار: پلتفورم B to B تجارت جهانی.

یک وبسایت تر و تمیز با کاربری آسان. DIYTrade دارای بیش از 5 میلیون محصول در طیف گسترده ای از صنایع، از لباس زیر گرفته تا بلبرینگ توپ هست.

 • ECVV

ecvv سایت

آدرس وبسایت: 

www.ecvv.com

دفتر مرکزی: شنزن، چین.

شعار: معاملات خود را به چالش بکشید.

برقراری پل ارتباطی برای بازرگانان جهت توانایی در انجام معاملات خودشان. توصیه شده توسط دولت شنزن و شورای تجارت بین الملل آمریکا.

 • EC21

ec21 سایت

آدرس وبسایت: 

www.ec21.com

دفتر مرکزی: سئول، کره جنوبی.

شعار: بازار جهانی B to B

یکی از پیشروترین بازارهای B to B تجارت جهانی که در کره جنوبی هست. این وبسایت محصولات تولیدکنندگان چینی را به خریداران بین المللی معرفی می کند.

 • MakePolo

مئیک پولو خود را به عنوان موتور جستجوی دقیق خرید عنوان می کند. ولی عملکرد آن مثل سایر وبسایتهای سورسینگ است. آنها تعداد زیادی از کالاها و تامین کنندگان را لیست می کنند. بنابراین به نظر می رسد ارزش جستجو دارد. هر چند سرعت وبسایت آنها کمی کند هست.

آدرس وبسایت: 

www.en.makepolo.com

دفتر مرکزی: پکن، چین.

شعار: موتور جستجوی دقیق خرید.

مئیک پولو خود را به عنوان موتور جستجوی دقیق خرید عنوان می کند. ولی عملکرد آن مثل سایر وبسایتهای سورسینگ است.

آنها تعداد زیادی از کالاها و تامین کنندگان را لیست می کنند. بنابراین به نظر می رسد ارزش جستجو دارد. هر چند سرعت وبسایت آنها کمی کند هست.

 • ECplaza

سایت ecplaza

آدرس وبسایت: 

www.ecplaza.net

دفتر مرکزی: سئول، کره جنوبی.

شعار: شانس تجارت بیشتر برای شما.

تعداد زیادی از تامین کنندگان چینی را در وبسایت پرسرعت خود جمع کرده اند.20 سایت برتر برای سورسینگ در چین

 • گلوبال مارکت

سایت globalmarket

 

آدرس وبسایت:

www.globalmarket.com

دفتر مرکزی: گوانجو، چین.

شعار: تولیدکنندگان معتبر آنلان.

گلوبال مارکت همکاری مستقیمی با تامین کنندگان چینی برقرار کرده است. ادعا می کنند که تامین کنندگان آنها گواهینامه معتبر GMC ( گواهینامه جهانی تولیدکننده ) را دارند. این وبسایت قطع ارزش نگاه کردن را دارد.

 • Tradekey

یک وبسایت جهانی سورسینگ هست با دفاتری در شانگهای، گوانجو و پکن. Tradekey حضور قدرتمندی در چین دارد. گفته می شود اوّلین پلتفورم B to B دارای گواهینامه های ISO9001 و ISO27001 هست. اگرچه وبسایت آنها مقداری آشفته به نظر می رسد. ولی حاوی اطلاعاتی از منابع چینی در چین هست.

آدرس وبسایت:

www.tradekey.com

دفتر مرکزی: ریاض، عربستان سعودی.

شعار: کلید شما برای تجارت جهانی.

یک وبسایت جهانی سورسینگ هست با دفاتری در شانگهای، گوانجو و پکن. Tradekey حضور قدرتمندی در چین دارد.

گفته می شود اوّلین پلتفورم B to B دارای گواهینامه های ISO9001 و ISO27001 هست. اگرچه وبسایت آنها مقداری آشفته به نظر می رسد. ولی حاوی اطلاعاتی از منابع چینی در چین هست.

 • Asian Products

asianproducts سایت

آدرس وبسایت: 

www.asianproducts.com

دفتر مرکزی: تایپه، تایوان.

شعار: ایجاد ارتباط بین خریداران و تامین کنندگان.

بر روی تامین کنندگان تایوان و چین تمرکز دارد. اگرچه اطلاعاتشان مقداری قدیمی است ولی کاربردی است.

 

 • B to B Manufacturers یا تولیدکنندگان B to B:

سایت manufacturers.com.twآدرس وبسایت: 

www.manufacturers.com.tw

دفتر مرکزی: تایچونگ، تایوان.

یکی دیگر از وبسایتهایی هست که تولیدکنندگا چینی و تایوانی را لیست کرده است. اگرچه لیست آنها طیف گسترده ای از محصولات را در نظر می گیرد. اما به نظر می رسد که آنها در تجهیزات صنعتی قوی تر هستند. 

 • Yiwugo

به عنوان وبسایت رسمی بزرگترین بازار عمده فروشی کالاهای کوچک جهان ( بازار بین المللی فوتین ) فعالیت دارد. این وبسایت منبعی برای معرفی آنلاین فروشگاههای بازار بزرگ فوتین هست. اگر قصد بازدید از بازار عظیم ایوو را دارید بهتر است ابتدا از این وبسایت بازدید کنید.

آدرس وبسایت: 

www.yiwugo.com

دفتر مرکزی: ایوو، چین.

به عنوان وبسایت رسمی بزرگترین بازار عمده فروشی کالاهای کوچک جهان ( بازار بین المللی فوتین ) فعالیت دارد. این وبسایت منبعی برای معرفی آنلاین فروشگاههای بازار بزرگ فوتین هست. اگر قصد بازدید از بازار عظیم ایوو را دارید بهتر است ابتدا از این وبسایت بازدید کنید.

 • Banggood

سایت Banggood آدرس وبسایت: 

www.banggood.com

دفتر مرکزی: گوانجو، چین.

شعار: خرید با سرگرمی

بنگ گود متخصص در زمینه الکترونیک، ربات، تلفن همراه و لوازم جانبی. یک پلتفورم B to C است که از سرزمین اصلی و هنگ کنگ ساپورت می شود. به مشتریانی از سرتاسر جهان سرویس می دهد.

 • Taiwan Trade یا تجارت تایوان

بسیاری از کارخانه ها در چین توسط شرکتهای تایوانی اداره می شوند. استفاده از وبسایت تجارت تایوان می تواند راهکاری عالی برای پیدا کردن آنها باشد. همچنین این وبسایت برای یافتن محصولات تایوان نیز مفید است.

آدرس وبسایت: 

www.taiwantrade.com

دفتر مرکزی: تایپه، تایوان.

بسیاری از کارخانه ها در چین توسط شرکتهای تایوانی اداره می شوند. استفاده از وبسایت تجارت تایوان می تواند راهکاری عالی برای پیدا کردن آنها باشد. همچنین این وبسایت برای یافتن محصولات تایوان نیز مفید است.

همچنین سایتهای دیگری هم به زبان چینی وجود دارند که کارشان سورسینگ در چین هست:

همان طور که شرکتها در سرتاسر جهان به چین به عنوان منبعی برای محصولات مورنیاز نگاه می کنند. شرکتهای چینی نیز به دنبال تامین کنندگان چینی هستند.پس برای تامین این نیازوبسایتهای چینی نیز برای کمک به سورسینگ در چین توسسط چینی ها ایجاد شده است.

اگر زبان چینی را متوجه می شوید این وبسایتها منابع خوبی برای استفاده دارند:

 • 1688

سایت 1688

آدرس وبسایت:

www.1688.com

دفتر مرکزی: هانگژو، چین.

این وبسایت ورژن چینی علی بابا هست.

 • HC360

سایت HC360

آدرس وبسایت: 

WWW.hc360.com

دفتر مرکزی: پکن، چین.

وبسایت hc360 یکی از پورتال های B to B پیشرو چین در تجارت داخلی است. 

 • گونگ چانگ یا Gong Chang

سایت gongchang

آدرس وبسایت:

www.gongchang.com

دفتر مرکزی: ژنگژو، چین.

این پلتفورم آنلاین کالایابی در چین، در زمینه ماشین آلات و تجهیزات در اندازه های بزرگ تخصٌص دارد.

 

راههای صحیح سورسینگ از چین کدامند؟

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی