وبسایت Lookforchina چه ماموریتی دارد؟

 

برای خرید از چین هر کسی نیازمند کالایابی و سورسینگ در چین هست. این وبسایت برای معرفی تولیدکنندگان معتبر چین طراحی گردیده است. ما بعد از سالها سابقه تجارت با تامین کنندگان چینی تصمیم گرفتیم کالاهای آنها را از وبسایت خودمان معرفی کنیم. سایت ما از دو قسمت انگلیسی و فرسی تشکیل شده است. 

در ایران اکثر قریب به اتفاق مردم انگلیسی بلد نیستند. ما مطالب و محصولات را به فارسی ترجمه کرده ایم تا قبل از سفر به چین محصولات و تولیدکنندگان را انتخاب کنید.

 

واردات از چین

وبسایت lookforchina توسط گروه بازرگانی اوجال برای تسهیل کالایابی و خرید و واردات مستقیم از کشور چین راه اندازی گردیده است. ما سعی بر این داریم تا اولین قدم واردات از چین را با یاری وبسایت ما به نحو احسن بردارید. و در مراحل بعدی کار هم در صورت صلاح دید شما و احساس نیاز به کمکهای ما در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. خدمات ما شامل صفر تا صد واردات از چین می شود و خدمات کالایابی را به صورت رایگان در خدمتتان هستیم.

هر کالایی را لازم دارید کافیه با ما تماس بگیرید. تیم ما کالایابی را شروع کرده و اطلاعات کامل را به شما منتقل خواهد کرد. شما همچنین می توانید از طریق پیج اینستاگرام ما هم اطلاعات بروز ما را پیگیر باشید.

 

مقالات سایت

منو اصلی